Easy loop vlasy

Posted by: admin  :  Category: Easy loop vlasy

Šetrné a rychlé prodloužení vlasů za zlomek ceny! Micro ring metoda (jinak známá také jako micro loop, easy ring nebo easy loop) má nejmenší spoje, které jsou šetrné k Vašim vlasům.

Micro ring vlasy k prodloužení jsou pravé lidské evropského typu v remy kvalitě. Vlasové prameny jsou již připraveny k prodlužování, protože obsahují micro ring (kroužek) i vlákno pro snadnou aplikaci.

Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo. Funguje jen na principu „uzavření“ kroužku speciálními kleštěmi.

Podrobnosti: Druh prodlužování: micro ring/easy ring/micro loop/easy loop

Struktura: rovná Délka: 40cm Váha setu: 1 pramen váží 0,5g = 1 set (50 pramenů) váží 25g

Typ vlasů: pravé lidské remy evropského typu

Barevný odstín: č. 1 Set obsahuje: 50 pramenů k prodloužení –  Tepelné, chemické i stylingové úpravy jsou možné

Jak zvolit správný odstín? Najít vhodný odstín, který se pro Vás bude hodit není těžké. V podstatě stačí vybrat si co nejpodobnější barvu s Vaší vlastní. I když nebudou odstíny naprosto stejné, vytvoří se tak přirozeně vzhlížející melír. Jestliže si ale chcete být jisté, stačí nám poslat na mail fotku, kde jsou dobře vidět Vaše vlasy a my Vám obratem poradíme, který odstín pro Vás bude ideální. Doplňující informace: Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů, použijte 100-200 pramenů. Micro ring spoje se musí po zruba 3 měsících posouvat, kvůli odrostům. Doba posouvání ale vždy záleží na rychlosti růstu vlasů. Doba prodloužení vlasů metodou micro ring je asi 1,5 hodiny.

Vlasy si můžete objednat na adrese: http://www.keratin.cz/micro-ring-easy-loop/1683-40cm-vlasy-evropskeho-typu-pro-metodu-micro-ring-easy-loop-cerna.html

Leave a Reply